Передплата на Всеукраїнську газету «Без Бар’єрів» на 2017 рік

Вже сьомий рік поспіль «Без Бар’єрів» – беззаперечний лідер серед газет на тематику соціального захисту осіб з інвалідністю в Україні! Консультант, порадник для тих, хто в силу життєвих обставин зіткнувся з інвалідністю, хто шукає шляхи до реабілітації та повернення до активного життя.

У 2017 році ще більше корисної актуальної інформації щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, медицини, спорту, реабілітації, освіти, зайнятості, поради та консультації фахівців на шпальтах газети. Ми продовжимо здійснювати моніторинг виконання чинного законодавства та інших нормативних документів стосовно людей з інвалідністю. Жоден лист дописувачів не залишиться поза увагою редакції.

Нагадуємо, що відповідно до наказу Мінпраці №10 від 20.01.09 газету «Без Бар’єрів» включено до «Переліку друкованих періодичних видань, засновником (засновниками) яких є всеукраїнські громадські організації інвалідів, для передплати інвалідам» за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

Закликаємо громадські об’єднання людей з інвалідністю не забути передплатити нашу газету, а нашим індивідуальним передплатникам нагадуємо, що прийшов час відвідати найближчі поштові відділення (передплата проводиться щомісяця до 20-го числа).

Вартість передплати на 2017 рік становить:

  • на 12 міс. – 168.60 грн. (Передплатний індекс – 37520)

Для ветеранів війни, пенсіонерів, чорнобильців, людей з інвалідністю пільгова передплата за ціною:

  • на 12 міс. – 120.60 грн. (Передплатний індекс – 37392)

Бажаючи передплатити газету “Без Бар’єрів” за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів повинні звернутися до регіональних відділень Фонду.

При собі обов’язково мати такі документи:

для громадських організацій інвалідів:

  1. список людей з інвалідністю, бажаючих отримувати газету;
  2. ксерокопію паспортів (сторінок 1,2,11);
  3. оринінали заяв (встановленого зразка).

для пересічних громадян з інвалідністю (особиста присутність або довірена особа):

  1. оригінал заяви;
  2. оригінал довідки МСЕК;
  3. паспорт.

Газета «Без Бар’єрів», передплатіть та переконайтеся:
«ІНВАЛІДНІСТЬ – НЕ ВИРОК!»

 «БЕЗ БАР’ЄРІВ» дякує своїм читачам та прихильникам!
Залишайтеся з нами і в 2017 році!