Про газету «Без Бар’єрів»

З метою підвищення поінформованості суспільства щодо соціального захисту громадян з інвалідністю Національна Асамблея інвалідів України у 2008 році розпочала видання всеукраїнської громадської газети «Без Бар’єрів», яка на сьогоднішній день виходить тиражем близько 10 000 екземплярів та розсилається центральним та місцевим органам державної влади, громадським організаціям інвалідів та їх підприємствам, центрам реабілітації санаторіям, освітнім та медичним закладам, а також безпосередньо пересічним громадянам з інвалідністю за їх бажанням.

Газета «Без Бар’єрів» – консультант, порадник для тих. хто в силу життєвих обставин зіткнувся з інвалідністю, хто шукає шляхи до реабілітації та повернення до активного життя. Багато корисної інформації щодо соціального захисту осіб з інвалідінстю, медицини, спорту, реабілітації, освіти, зайнятості, поради та консультаціїї фахівців – все це на шпальтах газети «Без Бар’єрів», яка двічі на місяць прийде до вашої оселі.

Газета Національної Асамблеї інвалідів України «БЕЗ БАР’ЄРІВ» пропонує вигідні умови для розміщення інформації та реклами Вашої діяльності

На шпальтах газети «Без Бар’єрів» висвітлюється актуальна інформація щодо соціального захисту та правового забезпечення інвалідів, надаються кваліфіковані коментарі та консультації фахівців і представників органів виконавчої влади, практичні поради для спеціалістів, новинки у сфері медицини та реабілітації, міжнародні новини та багато іншого.

Видання розповсюджується серед представників центральних та місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, громадських організацій інвалідів, пересічних громадян – на всій території України.

Газета «Без Бар’єрів» виходить двічі на місяць

Редакція газети «Без Бар’єрів» пропонує найнижчі розцінки на рекламу та інформаційні повідомлення серед всеукраїнських ЗМІ, а також комплексні знижки для постійних клієнтів.

Контактна особа:

  • Журбенко Ольга Миколаївна

Телефони відділу реклами:

  • (044) 2796182, 2796184

Електронна пошта: