Маленькі спортсмени з інвалідністю вивели футболістів збірних на поле

28 березня на матч Україна – Уельс підопічні Волонтерського об’єднання «Крила» вивели футболістів збірних на поле НСК «Олімпійський» (м. Київ).

Маленькі спортсмени з інвалідністю вивели футболістів збірних на поле

13 маленьких спортсменів з інвалідністю отримали можливість особисто поспілкуватися зі своїми кумирами.

Разом з українською збірною діти співали гімн України. Дитячі малюнки та побажання футболістам перед грою надихнули їх на перемогу. У матчі Україна перемогла 1:0.

«Подібні заходи дуже важливі для дітей з інвалідністю. Вони надають можливість спілкуватися з навколишнім світом, не боятися глядача, тягнутися до вершин. Всі діти  мають кумирів і мріють зустрітися із ними. Напевно, в ці моменти приймаються найважливіші дитячі рішення обов’язково стояти на п`ядесталах чемпіонами, як і вони. Ми дякуємо Національній Асамблеї інвалідів України та Дитячому Фонду ООН (UNICEF) за таку можливість для наших підопічних, – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Маленькі спортсмени з інвалідністю вивели футболістів збірних на поле

В рамках заходу малеча поспілкувалася з відомими спортсменами, взяла автографи, сфотографувалася та отримала подарунки від організаторів та партнерів.

Діти навчаються у спортивних секціях Української Федерації Карате, СК «Планета спорт» та СГО «Соціум» за напрямками карате, стрибки на батуті, плавання.

«Я досі не можу повірити, що тримала за руку відомого українського футболіста та взяла автограф! Після цього заходу у мене з’явився стимул вдосконалюватися для  досягнення нових вершин у своєму виді спорту. Адже ці зірки футболу теж колись починали з малого», – поділилася враженнями Віталіна Чоповська, спортсменка секції інва-карате.

Вл. кор.