Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва

Національна Асамблея інвалідів України спільно з  UCP WheelsforHumanity (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів реалізує в Україні Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проект має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

В рамках проекту передбачено проведення п’яти 3-денних бізнес-тренінгів з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти» в містах Харків, Дніпропетровськ, Краматорськ, Львів та Вінниця. В рамках проекту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
  • Воркшоп «Проектування бізнес моделі власного бізнесу»

 Вимоги до кандидатів для участі в тренінгу:

  •  Особи віком від 18 років, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю; учасники АТО, що отримали травму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які отримали інвалідність; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області);
  • Обов’язкова участь у тренінгу протягом всіх 3-х днів;
  • Проходження попереднього тестування за направленням НАІУ (за потреби).

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу анкет. Анкету можна заповнити на сайті НАІУ.

Тренінги пройдуть:

23-25 березня – м. Харків

11-13 квітня  – м. Дніпропетровськ

16-18 травня –- м. Вінниця

1-3 червня – м. Львів

15-17 червня – м. Краматорськ

Контакти

Вікторія Назаренко

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

+380937711060, +38(044)2796182(74), v.n.nazarenko@ukr.net

Прес-служба НАІУ