Тільки життєві стереотипи заважають роботодавцеві бачити в людині перш за все кваліфікованого працівника

Зазвичай для людини з інвалідністю в нашому суспільстві знайти робоче місце і гідно оплачувану працю надзвичайно непросто. Якщо говорити про політику в Україні загалом, у нас дуже багато верств населення, які, хоч і не мають інвалідності (наприклад, люди після 45 років), теж потребують роботи, але не можуть її знайти, тому що роботодавці здебільшого хочуть молодих та здорових людей.

Тільки життєві стереотипи заважають роботодавцеві бачити в людині перш за все кваліфікованого працівника

Як змінити політику компаній щодо працевлаштування осіб з інвалідністю – тому навчали роботодавців у Львові представники Національної Асамблеї інвалідів України під час тренінгу у рамках міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», який упродовж двох років реалізовуватиметься в Україні за фінансової допомоги Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

Учасниками тренінгу стали представники 33 підприємств та організацій, зокрема «Кока-кола Беверіджиз Україна», національної мережі мобільного зв’язку «ЖЖУК» (ТОВ «Мобіжук»), Торгівельно-промислової компанії «NAK», ПАТ «Укрнафта», ТзОВ з іноземними інвестиціями «Ай ЕС Ді», мережі торгівельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», мережі дитячих супермаркетів «Антошка», Компания «ProSteer Group», ТзОВ «Будмонтажресурс» та інші. Серед учасників тренінгу були представники Львівської обласної асоціації роботодавців, приватні підприємці, роботодавці з числа підприємств громадських організацій інвалідів.

Під час тренінгу роботодавцям спробували надати пояснення, щодо того, хто такий працівник із інвалідністю, яким чином задаптувати йому робоче місце, умови. Подекуди і немає потреби облаштовувати якісь додаткові умови і вкладати додатковий ресурс в облаштування робочого місця – потрібні лише розуміння і організація процесу роботи.

З іншого боку, в проекті планують працювати зі самими людьми з інвалідністю, надаючи їм можливість отримати додаткову кваліфікацію, додаткові навички відповідно до потреб ринку праці того регіону, мікрорайону, де вони зараз перебувають для того, щоб вони більш були конкурентними на цьому ринку праці. Планують і надання мінігрантів на початок своєї власної справи. Про це розповіла Виконавчий директор Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» Наталія Скрипка.

Проект спрямований на покращення соціально-економічного стану осіб, які постраждали внаслідок АТО, саме осіб  із інвалідністю. Тобто ми говоримо про військових, які повернулися через поранення і стали інвалідами, чи внутрішньо переміщених осіб та їхніх родин. Щоб покращити соціально-економічний стан цих людей, потрібно знайти або тимчасову, або постійну роботу, де б вони могли реалізовувати себе, заробляти на життя і давати собі раду в повсякденному житті, навіть якщо це тимчасово, адже ми сподіваємося, що з часом вони зможуть повернутися до своїх домівок.

Голова правління громадської організації Львівського обласне відділення Всеукраїнського фонду „Реабілітація інвалідів” Ярослав Грибальський наголосив на тому, що нічого особливого не треба придумувати, тому що світ уже це придумав. У Конвенції ООН про права інвалідів, яку Україна ратифікувала у 2009 році, написано про створення умов не спеціально, а на рівні з іншими. Якщо говорити про працедавця, і сьогодні в Україні законодавство зобов’язує кожного працедавця, організацію будь-якої форми власності чотири відсотки місць віддати для людей з інвалідністю.

А загалом у законодавстві написано, що інвалідність – це втрата здоровя, але не здатності до праці. Є індивідуальна програма реабілітації, в якій має бути записано, яку працю людина може виконувати. У нас сьогодні немає обмежень чи заборони на працевлаштування.

У рамках тренінгу намагалися змінити підходи і свідомість. Найголовніше, тренінг має спонукати, щоб компанії брали на роботу людей із тими чи іншими функціональними порушеннями.

Один із учасників тренінгу Олег Романчук працює п’ять років у компанії АСД, у відділі якості. Він сам є інвалідом третьої групи і відзначає, що у компанії люди з інвалідністю мають кар’єрний ріст. Головне, щоб людина бажання і можливість працювати, особисті навики, які вона може здобути. набратися якихось певних знань. Олег Романчук відзначає: „У нашій компанії люди з інвалідністю різних ступенів доволі успішно працюють упродовж багатьох років. Вони мають відпустки, пільги, хороший соціальний пакет. Інваліди показують, що вони можуть працювати не гірше, ніж люди без певних фізичних обмежень. Людина може всього досягти, якщо має велике бажання”.

Найбільший бар’єр, який існує в нашому українському суспільстві – це ментальний бар’єр щодо питання інвалідності. І тільки людські життєві стереотипи, які в нас існують, заважають роботодавцю побачити в людині потрібного працівника. Тому що роботодавець, як і будь-яка людина, у першу чергу бачать або візок, або тростина, тобто каліцтво, якісь порушення, не бачачи за тим, що людина може бути першокласним фахівцем.

Під час дискусії з роботодавцями, одна з представниць великої компанії, сказала: „У нас фінансистом працює людина з інвалідністю. Однак вона варта трьох інших працівників”.

Окрім того, 23-25 березня 2016 року, в рамках реалізації проекту планується провести цикл тренінгів для осіб із інвалідністю, які бажають відкрити власний бізнес чи відновити його.

Отож, ми в суспільстві повинні подолати ту ментальну бар’єрність, тобто побачити у людині спершу особистість, побачити фах, побачити кваліфікацію, і лише потім подивись на ту особливість, пов’язану з інвалідністю, що вона  має.

Додаткова інформація з питань реалізації проекту за телефонами 044 279-61-82, 279-61-74 (координатор проекту НАІУ 279-61-82).

Прес-служба НАІУ